Ако бегате од бандити | Соновник
Соновник

Бандит

Ви претстои голема брза печалба.

Ако бегате од бандити

Вашите непријатели ќе се обидат да ви наштетат.

Ако победите бандити

Ќе ги победите вашите непријатели.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 8610 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.