Бандит | Соновник
Соновник

Бандит

Ви претстои голема брза печалба.

Ако бегате од бандити

Вашите непријатели ќе се обидат да ви наштетат.

Ако победите бандити

Ќе ги победите вашите непријатели.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18564 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?