Бандит | Соновник
Соновник

Бандит

Ви претстои голема брза печалба.

Ако бегате од бандити

Вашите непријатели ќе се обидат да ви наштетат.

Ако победите бандити

Ќе ги победите вашите непријатели.

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 14%
  • 22%
  • 65%
Се испраќа...

(Вкупно: 5080 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.