Ако сте лидер на банда | Соновник
Соновник

Банда

Ако сте член на банда

Ќе страдате поради вашите непромислени постапки.

Ако сте лидер на банда

Ви претстојат непријатности.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 8610 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.