Банана | Соновник
Соновник

Банана

Ќе имате многу упорен додворувач.

Ако јадете банана

Ќе чуете добри вести кои многу ќе ве израдуваат.

Ако некој друг јаде банана

Неочекувано ќе добиете дополнителни парични средства.

Ако купувате банани

Ќе склучите лоша зделка.

Ако берете банани

Ви претстои безгрижен период.


Потемнети банани

Внимавајте да не бидете измамени.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18682 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?