Балкон | Соновник
Соновник

Балкон

Ќе чуете непријатни вести од далеку.

Ако стоите сами на балкон

Со помош на вашите квалитети ќе стигнете до успехот.

Ако скокнете од балкон

Ќе имате успех во работата, особено ако се занимавате со трговија.


Разрушен балкон

Ќе стекнете голем авторитет и ќе бидете почитувани од околните.

Позната личност на балкон

Ќе се разделите со таа личност за долго време.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 26%
  • 19%
Се испраќа...

(Вкупно: 6488 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.