Баклава | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Баклава
Соновник

Баклава

Ќе имате проблеми поради вашите пријатели, кои ќе ви се вмешаат во личниот живот.

Ако јадете баклава

Ќе чуете непријатни вести.

Ако некој друг јаде баклава

Ви претстојат краткотрајни проблеми.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18739 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?