Алергија | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Алергија
Соновник

Алергија

Ако имате алергија

Очекувајте добри вести.

Ако некој друг има алергија

Вашите планови ќе започнат да се остваруваат.

Анкета

Анкета
Сметате ли дека е добра мерката за задолжително носење на заштитна опрема на лицето (маска, шал)?
  • 64%
  • 36%
Се испраќа...

(Вкупно: 6420 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“