Акции | Соновник
Соновник

Акции

Ако продавате акции

Голем дел од вашите проблеми ќе се решат. Грижите ќе ви се намалат.

Ако купувате акции

Ќе се појави проблем кој ќе ви создаде многу главоболки.

Анкета

Анкета
Сметате ли дека е добра мерката за задолжително носење на заштитна опрема на лицето (маска, шал)?
  • 64%
  • 36%
Се испраќа...

(Вкупно: 6302 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“