Акупунктура | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Акупунктура
Соновник

Акупунктура

Потребно ви е емоционално лекување. Морате да ги решите проблемите во врската или да ја надминете ситуацијата која ви причинува стрес.

Анкета

Анкета
Сметате ли дека е добра мерката за задолжително носење на заштитна опрема на лицето (маска, шал)?
  • 64%
  • 36%
Се испраќа...

(Вкупно: 6440 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“