Аквариум | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Аквариум
Соновник

Аквариум

Празен или скршен аквариум

Ќе имате љубовни проблеми или ќе бидете загрижени за вашето семејство.

Аквариум полн со риби

Предзнак за радост, среќа или пари.


Ако чистите аквариум

Можно е да го промените работното место.

Анкета

Анкета
Сметате ли дека е добра мерката за задолжително носење на заштитна опрема на лицето (маска, шал)?
  • 64%
  • 36%
Се испраќа...

(Вкупно: 6422 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“