Аквамарин | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Аквамарин
Соновник

Аквамарин

Ќе имате среќа во љубовта.

Ако изгубите аквамарин

Бидете внимателни на кого му го подарувате вашето срце.

Анкета

Анкета
Сметате ли дека е добра мерката за задолжително носење на заштитна опрема на лицето (маска, шал)?
  • 64%
  • 36%
Се испраќа...

(Вкупно: 6415 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“