Агресија | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Агресија
Соновник

Агресија

Ќе зачестат расправиите и недоразбирањата со околните луѓе.

Ако сте агресивни

Ќе ги потиснувате сопствените желни и потреби за да задоволите некого.

Анкета

Анкета
Сметате ли дека е добра мерката за задолжително носење на заштитна опрема на лицето (маска, шал)?
  • 64%
  • 36%
Се испраќа...

(Вкупно: 6436 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“