Агент | Соновник
Соновник

Агент

Бидете поскромни и не озборувајте, затоа што може да си навлечете проблеми.

Ако вие сте агент

Ќе прифатите примамлив предлог.

Ако преговарате со или преку агент

Ве очекуваат позитивни промени.

Анкета

Анкета
Сметате ли дека е добра мерката за задолжително носење на заштитна опрема на лицето (маска, шал)?
  • 64%
  • 36%
Се испраќа...

(Вкупно: 6303 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“