Автомобилска гума | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Автомобилска гума
Соновник

Автомобилска гума

Внимавајте што зборувате. Некој може да остане повреден од вашите зборови.

Ако купувате автомобилска гума

Партнерот ви е верен. Голема радост во семејството.

Ако менувате гума на автомобил

Некој ќе побара нешто вредно од вас. Кажете му „не“.

Ако пукне гума додека возите

Нечија скриена љубомора ќе ви создаде проблеми.

Ако изгубите автомобилска гума

Научете се повеќе да се контролирате.

Анкета

Анкета
Сметате ли дека е добра мерката за задолжително носење на заштитна опрема на лицето (маска, шал)?
  • 64%
  • 36%
Се испраќа...

(Вкупно: 6440 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“