Автомат | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Автомат
Соновник

Автомат

Ќе наидете на пречки ако планирате да патувате некаде.

Ако пукате со автомат

Ќе чуете вести оддалеку.

Анкета

Анкета
Сметате ли дека е добра мерката за задолжително носење на заштитна опрема на лицето (маска, шал)?
  • 63%
  • 37%
Се испраќа...

(Вкупно: 6298 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“