Автограм | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Автограм
Соновник

Автограм

Ако давате автограм

Ќе постигнете успех во сферата во којашто работите.

Ако земате автограм

Ќе добиете нешто многу вредно.

Ако правите колекција од автограми

Брза заработувачка.

Анкета

Анкета
Сметате ли дека е добра мерката за задолжително носење на заштитна опрема на лицето (маска, шал)?
  • 64%
  • 36%
Се испраќа...

(Вкупно: 6438 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“