Автобуски билет | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Автобуски билет
Соновник

Автобуски билет

Ќе ви биде дадена задача што ќе треба да ја завршите во најбрз можен рок.

Ако барате автобуски билет

Сами сте виновни за непријатните ситуации кои ве очекуваат.

Ако изгубите автобуски билет

Ќе се откажете од некоја ваша навика, иако тоа ќе биде против вашата волја.

Анкета

Анкета
Сметате ли дека е добра мерката за задолжително носење на заштитна опрема на лицето (маска, шал)?
  • 64%
  • 36%
Се испраќа...

(Вкупно: 6429 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“