Автобус | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Автобус
Соновник

Автобус

Ако возите автобус

Ќе постигнете многу на професионален план.

Ако чекате автобус

Ќе се појават пречки кои брзо ќе ги отстраните.

Ако се качувате во полн автобус

Ве очекува тест. Ќе се најдете во ситуација да треба да се натпреварувате со многу луѓе.

Ако го испуштите автобусот или влезете во погрешен автобус

Можни се расправии и недоразбирања со блиски пријатели или роднини.


Расипан автобус

Обрнете повеќе внимание на вашето здравје.

Сообраќајка со автобус

Ви претстои стресен период во кој ќе имате финансиски проблеми.

Анкета

Анкета
Сметате ли дека е добра мерката за задолжително носење на заштитна опрема на лицето (маска, шал)?
  • 64%
  • 36%
Се испраќа...

(Вкупно: 6438 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“