Абориџини | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Абориџини
Соновник

Абориџини

Ако ве заробат Абориџини

Пазете се од вашите пријатели.


Абориџини кои танцуваат

Ќе дознаете дека некој ваш познаник е во неволја.

Анкета

Анкета
Сметате ли дека е добра мерката за задолжително носење на заштитна опрема на лицето (маска, шал)?
  • 63%
  • 37%
Се испраќа...

(Вкупно: 6301 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“