Почетна » Забава » Соновник

Соновник

ПРЕПОРАЧАНО од FACEBOOK

Анкета

Анкета
Каква беше 2014 година за вас?
  • 23%
  • 54%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 8679 гласа)

Цитат

Во животот го добиваме она коешто имаме смелост да го побараме.

Опра Винфри

Виц

Што прават младенците на првата брачна вечер?

– Едниот ги брои парите од свадбата, а другиот прикачува фотографии на Facebook.