Новости | 8
Почетна » Новости

Новости

Романтичен предлог за брак: Џенифер Лопез сподели фотографии од моментот кога Алекс ја побара за жена
Џенифер Лопез и Алекс Родригез

Џенифер Лопез објави фотографии од специјалниот момент кога Алекс Родригез клекна на колено и ја побара за жена.

Волшебна дизниева бајка: Возбудлив трејлер за филмската верзија на „Аладин“
Аладин

Официјалниот трејлер за „Аладин“ веќе ги освојува фановите на волшебната бајка. Погледнете го.

 
Војвотката Кетрин во деловна комбинација со виолетова кошула Гучи за посета на детски центар
Војвотката Кетрин

Војвотката Кетрин вообичаено избира модни комбинации со фустани и здолништа и ретко носи панталони...

 
„Каде ми се стриите?“ Актерка со остри критики за списание кое ѝ ги фотошопирало фотографиите
Џамила Џамил

Актерка ги критикуваше списанијата кои манипулираат со фотографиите и целосно го менуваат изгледот на своите модели.

 
Како да внесете Хијалурон, а истовремено да направите и пилинг на лицето со овошни киселини?
Еуцерин

Иновативниот Hyaluron-Filler Ноќен пилинг и серум, истовремено прави од една страна траен пилинг-ефект...

 
Анџелина Џоли во бел фустан кој ѝ ги отскри тетоважите на грбот на премиера со четири од децата
Анџелина Џоли

Анџелина Џоли блесна на премиерата на „Dumbo“ во Лос Анџелес. 43-годишната актерка и режисерка...

 
Низ забавни илустрации: „Маките“ на девојките кои се стремат кон фит изглед
Илустрација

Погледнете илустрации во кои несомнено ќе се пронајдете, особено ако постојано се трудите да бидете во фит форма.

 
Џенифер Лопез во бикини покрај Алекс на Бахамите по објавувањето на веста за свршувачката
Џенифер Лопез

Џенифер Лопез ужива со Алекс Родригез на Бахами по свршувачката. Популарната пејачка беше фотографирана во бикини.

 
Трудница со стил: Меган Маркл во фустан од Викторија Бекам
Меган Маркл и принцот Хари

Принцот Хари и Меган Маркл присуствуваа на црковната церемонија на која имаше претставници...

 
Згодни Бразилки: Изабел Голарт и Бруна Маркезини мамеа погледи на карневалот во Рио
Бруна Маркезини и Изабел Голарт

Бруна Маркезини и Изабел Голарт беа гостинки на карневалот во Рио и мамеа погледи со атрактивната фигура.

   
Страница 8 од 1526

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 67%
  • 14%
  • 19%
Се испраќа...

(Вкупно: 4041 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.