Новости | 1937
Почетна » Новости

Новости

Моментот на вистината: Џош бил со стриптизерка
Сара Џесика Паркер

Стриптизерката, која тврди дека поминала една страсна ноќ со Џош, застана пред детектор на лагата...

Трејлер на трилерот „Salt“
Сара Џесика Паркер

Новиот трилер „Salt“ се очекува со нетрпение од многу обожаватели на акцијата. Филмот, во кој...

 
Кејт Хадсон го откажува алкохолот за да слабее
Кејт Хадсон

Извонредната актерка откри дека треба да ослаби 10 килограми, за снимањето на нејзиниот нов филм...

 
Стив Мартин и Алек Болдвин во тим за Оскарите 2010
Стив Мартин

Веќе е официјално – Стив Мартин и Алек Болдвин ќе бидат водители на 82-то доделување на Оскарите...

 
Откачениот стил на Лејди Гага
Лејди Гага

Погледнете дел од откачените облеки на ексцентричната Лејди Гага.

 
Реклама и на мувите
Рекламирање со муви

Навистина денес рекламата е насекаде околу нас. Фирмите постојано измислуваат нови начини да го привлечат...

 
Џош ја изневерил Ферги?
Џош Духамел

Популарниот актер од серијата „Лас Вегас“, Џош Духамел, е обвинет дека ја изневерил својата...

 
Најголемата сауна во светот ќе биде во Шведска
Најголемата сауна во светот

Градбата на најголемата сауна во светот веќе е во тек. Грандиозниот комплекс се гради во Хапаранда...

 
Пожолтените заби ве прават постари
Убава насмевка

Убавите заби можат да привлечат до таква степен, што останатите недостатоци на лицето...

 
Морковите го забрзуваат растењето на децата
Дете што јаде морков

Научниците од Еврејскиот Универзитет во Ерусалим открија дека децата кои јадат повеќе...

   
Страница 1937 од 1938

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 15%
  • 21%
  • 64%
Се испраќа...

(Вкупно: 10163 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.