Новости | 1904
Почетна » Новости

Новости

Линдзи Лохан е затрескана во Леонардо ДиКаприо
Линдзи Лохан

Линдзи Лохан не престанува да ги полни насловните страници на списанијата. Без разлика дали тоа...

Ферги доби поткрепа и извинување
Black Eyed Peas

По скандалозното признание на стриптизерката Никол Форестер дека спиела со актерот Џош Духамел...

 
Леона Луис одбила да се слика за „Плејбој“
Леона Луис

Британската пејачка Леона Луис ја одбила понудата од 2 милиони долари за да позира...

 
Џони Деп ќе го спасува Николас Кејџ од банкрот
Џони Деп

Џони Деп бил шокиран кога разбрал дека неговиот колега Николас Кејџ западнал во тешки финансиски проблеми...

 
Даниел Редклиф пуши марихуана
Даниел Редклиф

Даниел Редклиф, познат по улогата на Хари Потер, е виден како пуши марихуана на забава на негови...

 
Виртуелен клон на Мајкл Џексон
Мајкл Џексон

Во текот на 1996г. популарниот пејач се подложил на неколку тридимензионални скенирања, со цел денес...

 
Анџелина ќе посвојува дете без Бред
Анџелина Џоли

Атрактивната актерка, која веќе е мајка на три биолошки и три посвоени деца, сака да го прошири...

 
Бритни се врати на врвот на топ листите со „3“!
Бритни Спирс

1...2...3 и Бритни повторно е на врвот на топ листите. Новиот нејзин сингл „3“ веднаш по...

 
Лејтон Мистер со спот за „Somebody To Love“
Лејтон Мистер

Новиот музички спот на ѕвездата од телевизиската серија „Gossip girl“, Лејтон Мистер, докажа...

 
Ријана: „Љубовта е слепа“
Ријана

Во интервју за „Добро утро Америка“, Ријана го отвори своето срце и за прв пат зборуваше за...

   
Страница 1904 од 1906

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 13%
  • 22%
  • 65%
Се испраќа...

(Вкупно: 3840 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.