Новости | 1857
Почетна » Новости

Новости

ПЕТА: Кетрин Зета Џонс е најлошо облечена ѕвезда
Кетрин Зета Џонс

Актерката Кетрин Зета Џонс е прогласена за најлошо облечена славна личност од организацијата за...

Роби Вилијамс: „Morning Sun“ – видео
Роби Вилијамс

Роби Вилијамс бавно, но сигурно се враќа на музичката сцена. Песните од неговиот...

 
Идеалната жена – нежна, шармантна, непушач
Среќен пар

Сигурно сте се запрашале што треба да поседува една жена за нејзиниот партнер да посака сериозна...

 
Помфрит за подобро расположение
Помфрит

Сите сме забележале дека некои храни нè прават посреќни и порасположени. Кон вашиот список..

 
60% од мажите сметаат дека бринетите се поверни
Русокоси vs бринети

Многу често се донесуваат заклучоци за жените според бојата на нивната коса. Па, што мислат..

 
Billboard: 10-те најпопуларни песни на тема секс
Песни за сексот

Списанието Billboard ја објави листата на 50 најпопуларни песни на тема секс на сите времиња...

 
Чоколадото може да спречи мозочен удар
Чоколадо

Чоколадото е омилена храна на жените. Иако е штетно за убавата линија, чоколадото помага..

 
Дизајнерот Александар МекКвин се самоуби
Александар МекКвин

Денес светската модна индустрија тагува поради загубата на еден од своите најголеми...

 
Топ 10 филмски парови со најголема заработувачка
Лив Тајлер и Виго Мортенсен

Филмските хитови не би биле толку популарни ако во нив не е вклучена интересна...

 
Формула за идеалната возраст за предлог за брак

Празникот на вљубените Св. Валентин е ден кога многу жени низ светот добиваат предлог...

   
Страница 1857 од 1881

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 21%
Се испраќа...

(Вкупно: 9566 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.