Новости | 1826
Почетна » Новости

Новости

ФОТО: Необјавени провокативни фотографии со Џон Бон Џови
Џон Бон Џови

Џон Бон Џови отсекогаш негувал имиџ на примерен рокер. Но, фотографиите кои деновиве кружат...

ФОТО: Дивината замрзната во времето
Буба Мара

Инспириран од убавината на дивиот свет, Канаѓанецот Скот Линстед вложил многу време и трпение за да...

 
И кај мажите дебелината влијае врз самодовербата во спалната
Пар во кревет

Не се само жените жртви на ниска самодоверба во спалната како резултат на дебелината. И кај...

 
Анџелина Џоли неодолива на руската премиера на „Salt“
Анџелина Џоли

Анџелина Џоли вчера уште еднаш покажа зошто секогаш се вбројува меѓу најубавите жени на светот...

 
ФОТО: Том Круз е повисок од Камерон Дијаз. КАКО?
Камерон Дијаз и Том Круз

На лондонската премиера на филмот „Knight and Day“, Том Круз е повисок од Камерон Дијаз, иако...

 
Орландо Блум и Миранда Кер тајно стапија во брак
Миранда Кер и Орландо Блум

Само еден месец откако ја објавија својата свршувачка, Орландо Блум и Миранда Кер го кажаа...

 
ВИДЕО: Кристина Агилера со спот за баладата „You Lost Me“
Кристина Агилера

Иако новиот албум на Кристина Агилера „Bionic“ не го доживеа успехот којшто се очекуваше, таа...

 
Facebook достигна 500 милиони корисници!
Facebook

Вчера Facebook објави дека 500-милионитиот член се регистрирал на социјалната мрежа. Пред две...

 
По битката со ракот, Кристина Еплгејт е бремена
Кристина Еплгејт и Мартин Ленобл

Кристина Еплгејт има за што да се радува. Таа со огромно задоволство соопшти на Twitter дека...

 
Романтичните комедии ги уништуваат врските
Џилија Робертс и Хју Грант

Романтичните комедии се особено популарни во денешно време. Иако главната приказна...

   
Страница 1826 од 1883

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 40%
  • 14%
  • 25%
  • 21%
Се испраќа...

(Вкупно: 9637 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.