Новости | 1787
Почетна » Новости

Новости

Левин: „Кејџ е виновен за својот банкрот“
Николас Кејџ

Неконтролираното трошење го доведе Николас Кејџ до финансиска пропаст – обвинува во своја одбрана...

Шакира со спот за „Give It Up To Me“
Шакира

Погледнете го спотот на Шакира за песната „Give It Up To Me“.

 
Адријана Лима роди здраво девојче
Адријана Лима

Прекрасната Лима во неделата во Њу Јорк роди здраво девојче. Среќната вест за новите ...

 
Анџелина и Бред дизајнери на накит
Анџелина и Бред

Колекцијата од златен накит и сребрени аксесоари е наречена „Заштитникот“ (The Protector)...

 
Бидете хрчак за една вечер во хотел во Франција
Хрчак

Хотел во францускиот град Нант им нуди на своите гости уникатна можност да искусат...

 
Совршениот маж за жената со 300 оргазми дневно
Мишел и Еддру

Мишел Томпсон, жената која може да достигне 300 оргазми дневно, го најде мажот кој може да го...

 
Ејми Вајнхаус повторно во болница
Ејми Вајнхаус

Очигледно на Ејми Вајнхаус ѝ е многу тешко да остане понастрана од болниците. Овој пат...

 
Лејди Гага сака да стане актерка
Лејди Гага

По учеството во последната епизода на серијата Gossip Girl, која премиерно ќе биде прикажана денес...

 
Роберт Патинсон се плаши за својот живот
Роберт Патинсон

Ѕвездата на „Самрак“, Роберт Патинсон, признава дека неговиот живот станал многу поинаков откако...

 
Шерил Кол ја победи Викторија Бекам
Шерил Кол

Викторија Бекам изгуби од Шерил Кол во битката за најплатена жена на славен фудбалер.

   
Страница 1787 од 1790

Анкета

Анкета
Сметате ли дека е добра мерката за задолжително носење на заштитна опрема на лицето (маска, шал)?
  • 63%
  • 37%
Се испраќа...

(Вкупно: 5988 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“