Новости | 1670
Почетна » Новости

Новости

ФОТО: Блејк Лајвли во скандал со голи слики?
Блејк Лајвли

Синоќа Блејк Лајвли се најде во центарот на скандал, откако на интернет се распространија наводно нејзини голи...

ВИДЕО: Ријана стана убиец во драматичен спот за „Man Down“
Ријана

Ријана го повлекува орозот на пиштол и убива маж во новото емотивно видео за нејзината песна „Man Down“...

 
ФОТО: Блејк Лајвли за рака со Леонардо ди Каприо
Леонарди ди Каприо и Блејк Лајвли

За врската на Леонарди ди Каприо и Блејк Лајвли се шпекулира веќе неколку седмици, а сега се појавија...

 
Во бременоста испушила 3500 цигари и вели дека тоа било добро за бебето
Чарли и Лили

Чарли Вилкокс е млада мајка која не само што не верува дека пушењето во текот не бременоста е штетно, туку и...

 
Мажите сакаат жени со саркастична смисла за хумор
Хумор

Смислата за хумор е задолжителна карактеристика којашто мажите и жените сакаат да ја поседува нивниот...

 
Топ 3 најпосакувани секс пози
Мисионерска поза

Комплицираните пози од Камасутра можеби изгледаат интересно и возбудливо, но најпосакуваните секс пози...

 
ФОТО: Модни предлози од Blanco – пролет/лето 2011
Blanco

Младешкиот дух, свежината и лесните материјали, модерните кроеви и неодоливите дезени и бои „работат“ во...

 
ФОТО: Дали би носеле старки-апостолки?
Converse

Топлото време им даде инспирација на дизајнерите во Converse да направат модификација на популарните...

 
Бред Пит и Анџелина Џоли размислуваат за брак
Анџелина Џоли и Бред Пит

Најпопуларниот холивудски пар можеби наскоро ќе застане пред олтар. Во интервју за списанието USA Weekend, Бред Пит јавно...

 
ФОТО: Запознајте ја најстарата бодибилдерка на светот
Ернестин Шепер

Ернестин Шеперд слободно можете да ја наречете супер бабичка. Благодарение на нејзиното цврсто мускулесто...

   
Страница 1670 од 1811

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 38%
  • 17%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 3389 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.