Новости | 1632
Почетна » Новости

Новости

Мишел Обама е најелегантната жена во политиката
Мишел Обама

Светската модна библија, списанието Elle, ѝ го додели на Мишел Обама почесното прво...

Хајди Клум му ја покажа на светот својата ќеркичка
Хајди Клум

Ѕвездата на Victoria’s Secret и популарниот пејач Сил на своите веб-сајтови вчера ги објавија првите...

 
Роби Вилијамс: „Не сме свршени“
Роби Вилијамс

Роби Вилијамс одрече дека е свршен со својата девојка Ајда Филд. На сајтот...

 
Викторија до операција поради високи штикли
Викторија Бекам

Викторија страда од неподнослива болка, која ѝ ја причинуваат коскени израстоци што кај неа се...

 
Верверичка напаѓа куче за да го спаси своето бебе
Верверичка напаѓа куче

Погледнете ги неверојатните слики, на кои е прикажана верверица што напаѓа куче за да го спаси...

 
Сопругата на Берлускони му бара 3,5 мил. евра месечно
Силвио Берлускони и Вероника Ларио

Вероника Ларио, сопругата на италијанскиот премиер Силвио Берлускони, побарала годишна алиментација од...

 
Роби Вилијамс се сврши и неговата мајка го потврди тоа
Роби и Ајда

Денес скоро сите списанија и весници ја објавија свршувачката на популарниот Роби Вилијамс со неговата девојка...

 
Џенифер Анистон сака да биде слаба како Џоли
Џенифер Анистон

Прекрасната актерка била многу загрижена за својот изглед, откако во медиумите излегоа нејзини фотографии...

 
Џастин и Џесика Бил повторно заедно
Џастин Тимберлејк и Џесика Бил

Џастин Тимберлејк и Џесика Бил наводно се повторно заедно, но само под услов таа да ја избегнува...

 
Внатрешен градник за подигање на градите
Жена во долна облека

Внатрешниот градник Cup&Up е наменет да им помогне на сите жени кои сакаат да имаат подигнати...

   
Страница 1632 од 1639

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор ова лето?
  • 25%
  • 6%
  • 6%
  • 7%
  • 3%
  • 3%
  • 12%
  • 12%
  • 26%
Се испраќа...

(Вкупно: 9958 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?