Новости | 1558
Почетна » Новости

Новости

ВИДЕО: Кристина Агилера со убиствени облини во спотот за „Your Body“
Кристина Агилера

Во спотот за „Your Body“, Кристина Агилера влегува во улога на фатална жена која бесрамно заведува мажи...

ВИДЕО: Ослабел 200 килограми и воодушеви на „X Factor“
Фреди

„X Factor“ уште еднаш донесе на сцената голем глас. Фреди Комбс продре во срцата на публиката и жирито не само...

 
Фотографијата која го насмеа светот: морски фото-натрапник
Раја и три жени

Фотографијата на која раја позира со три исплашени жени стана вистински интернет хит. Виралната фотографија беше...

 
20-годишна си ја продава невиноста за да гради домови за сиромашните
Катарина Миглиорини

Катарина Миглиорини ја разбранува јавноста со аукција на која си ја продава невиноста. 20-годишната Бразилка...

 
Брендшоп распродажба: Очила за сонце FERRE веќе од 5.192 ден.!
Очила за сонце FERRE

Брендшоп продолжува со неверојатните промотивни понуди. Овој пат Ви обезбедуваме дополнителен попуст од 20% на и онака...

 
ФОТО: Кание Вест и Џузепе Ѕаноти дизајнираа елегантни сандали
Обувки од Кание Вест и Џузепе Ѕаноти

Кога пред една седмица стана јасно дека Кание Вест нема да претстави нова колекција на Париската недела на модата...

 
Рис Витерспун роди син
Рис Витерспун

Рис Витерспун го роди своето трето дете. 36-годишната актерка вчера родила здраво момче.

 
ФОТО/ВИДЕО: Катарина Ивановска секси заводничка за „Yamamay“
Катарина Ивановска

Катарина Ивановска заведува во сексапилна долна облека од популарниот италијански бренд „Yamamay“. Погледнете...

 
ВИДЕО: Славни лица заедно со деца болни од рак ја пеат „Hey Jude“
Пациент во St. Jude

Џенифер Анистон, Бети Вајт, Џон Хем, Мајкл Џордан, Робин Вилијамс, Елен Деџенерис, Џими Кимел, Џордин Спаркс...

 
Татко нуди 50 милиони евра за маж кој ќе ја заведе неговата ќерка лезбејка
Џиџи и Сесил

Сесил Чао, милијардер од Хонг Конг, понудил „награда“ од 50 милиони евра за да пронајде маж кој ќе ја заведе неговата...

   
Страница 1558 од 1857

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 8509 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.