Wow! Џенифер Лопез со вереникот Алекс купи ултра луксузен дом од 40 милиони долари
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Wow! Џенифер Лопез со вереникот Алекс купи ултра луксузен дом од 40 милиони долари

Wow! Џенифер Лопез со вереникот Алекс купи ултра луксузен дом од 40 милиони долари

Џенифер Лопез и Алекс Родригез не штедеа при купувањето на новиот заеднички дом. Славниот пар издвои 40 милиони долари за присвојувањето на огромен имот во Мајами.

Луксузната куќа изградена во 2003 година вклучува дури 10 спални соби и 12 бањи, а во дворот најголемо внимание привлекува огромниот „бескраен“ базен.

Домот на Џенифер Лопез и Алекс Родригез Домот на Џенифер Лопез и Алекс Родригез Домот на Џенифер Лопез и Алекс Родригез Домот на Џенифер Лопез и Алекс Родригез Домот на Џенифер Лопез и Алекс Родригез Домот на Џенифер Лопез и Алекс Родригез Домот на Џенифер Лопез и Алекс Родригез Домот на Џенифер Лопез и Алекс Родригез Домот на Џенифер Лопез и Алекс Родригез Домот на Џенифер Лопез и Алекс Родригез Домот на Џенифер Лопез и Алекс Родригез Домот на Џенифер Лопез и Алекс Родригез Домот на Џенифер Лопез и Алекс Родригез Домот на Џенифер Лопез и Алекс Родригез Домот на Џенифер Лопез и Алекс Родригез Домот на Џенифер Лопез и Алекс Родригез Домот на Џенифер Лопез и Алекс Родригез Домот на Џенифер Лопез и Алекс Родригез Домот на Џенифер Лопез и Алекс Родригез Домот на Џенифер Лопез и Алекс Родригез Домот на Џенифер Лопез и Алекс Родригез Домот на Џенифер Лопез и Алекс Родригез Домот на Џенифер Лопез и Алекс Родригез Домот на Џенифер Лопез и Алекс Родригез Домот на Џенифер Лопез и Алекс Родригез Домот на Џенифер Лопез и Алекс Родригез Домот на Џенифер Лопез и Алекс Родригез

Џенифер и Алекс се заедно од 2017 година, а минатата година се верија.

Домот на Џенифер Лопез и Алекс Родригез

Видео

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 21%
Се испраќа...

(Вкупно: 9565 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.