WOW! Блејк Лајвли носеше блескав накит од 7 МИЛИОНИ долари на „Златен глобус“
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » WOW! Блејк Лајвли носеше блескав накит од 7 МИЛИОНИ долари на „Златен глобус“

WOW! Блејк Лајвли носеше блескав накит од 7 МИЛИОНИ долари на „Златен глобус“

Кога славните дами се подготвуваат за црвениот тепих, нивните стајлинзи достигнуваат вртоглаво високи суми.

Блејк Лајвли одушеви на црвениот тепих на „Златен глобус“ во креација од високата мода на Версаче за чија изработка биле потребни 300 часа работа. Но, многумина коментираа за нејзиниот впечатлив накит. И со право.

Славната актерка носеше дијамантски обетки и белегзии со огромни смарагди. Накитот е со потпис на Лорејн Шварц, а се проценува дека чини 7 милиони долари.

Блејк Лајвли Блејк Лајвли Блејк Лајвли Блејк Лајвли Блејк Лајвли Блејк Лајвли Блејк Лајвли Блејк Лајвли

29-годишната ѕвезда присуствуваше на манифестацијата со својот сопруг Рајан Рејнолдс.

Блејк Лајвли Блејк Лајвли Блејк Лајвли

Анкета

Анкета
Каква беше 2017 година за вас?
  • 24%
  • 46%
  • 30%
Се испраќа...

(Вкупно: 8150 гласа)

Цитат

Да бидеш себеси во свет кој константно се обидува да те претвори во нешто друго е најголемото постигнување.

Ралф Валдо Емерсон

Виц

Кога жена вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема НОВИ алишта.

Кога маж вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема ЧИСТИ алишта.