Victoria’s Secret објави кои музички ѕвезди ќе настапуваат на новото шоу
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Victoria’s Secret објави кои музички ѕвезди ќе настапуваат на новото шоу

Victoria’s Secret објави кои музички ѕвезди ќе настапуваат на новото шоу

Шоуто на Victoria’s Secret е спектакл кој не се пропушта и привлекува неколку милионска публика. Годинава жешката ревија ќе биде премиерно емитувана на ТВ на 8 декември, а освен сексапилни дефилирања од ангелите, ќе вклучува и настапи од три музички ѕвезди.

Ријана, Селена Гомез и The Weeknd биле ангажирани да ги забавуваат манекенките и гледачите на новото шоу.

Ова е прва соработка на VS со Селена Гомез и The Weeknd. Ријана беше специјална гостинка на ревијата на популарниот бренд во 2012 година.

VS VS VS

Покрај Адријана Лима, Алесандра Амбросио, Кендис Сванапул, Лили Олдриџ и Беати Принсло, на ревијата ќе ги видиме и 10-те нови ангели Тејлор Хил, Стела Максвел, Роми Страјд, Сара Сампајо, Моника Џак Јагачак, Џасмин Тукс, Лаис Рибеиро, Марта Хант, Екатерина Григориева и Елза Хоск.

VS VS VS VS VS VS VS VS VS

Анкета

Анкета
Дали си го променивте однесувањето во врска со ракување, миење на рацете, допирање на лицето и одржување на социјална дистанца во услови на коронавирус?
  • 95%
  • 5%
Се испраќа...

(Вкупно: 3305 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?