Почетна » Новости » Шоу-бизнис » „Longing“ – трејлерот за новиот филм на Ричард Гир и Даен Кругер

„Longing“ – трејлерот за новиот филм на Ричард Гир и Даен Кругер

Ричард Гир се соочува со голем предизвик во новиот филм „Longing“.

Во драмата, која денес ќе биде за првпат прикажана во одредени киносали, бизнисменот Даниел (Ричард Гир) дознава дека имал 19-годишен син кој починал во сообраќајна несреќа. Тоа му го кажува мајката на тинејџерот, Рејчел, која 20 години претходно беше во врска со него.

Даниел веднаш решава да замине во Канада за да го посети гробот на синот и да се обиде да дознае повеќе за неговиот живот. Таму ќе го информираат за неговата опсесија со една од неговите професорки (Даен Кругер)...

Погледнете за што станува збор:

Longing

Анкета

Анкета
Дали си имате направено естетска корекција на лицето?
  • 12%
  • 25%
  • 62%
Се испраќа...

(Вкупно: 13342 гласа)

Цитат

Животот е како монета. Можете да ја потрошите како сакате, но можете да ја потрошите САМО ЕДНАШ.

Лилиен Диксон

Виц

Брачните расправии се како да читаш „Правила и услови за користење“ на интернет.

На крајот посекако завршуваш со: „Се согласувам“.