69-годишниот милионер Флавио Бриаторе на одмор со 20-годишна студентка
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » 69-годишниот милионер Флавио Бриаторе на одмор со 20-годишна студентка

69-годишниот милионер Флавио Бриаторе на одмор со 20-годишна студентка

Флавио Бриаторе има нова љубов и ја разбранува јавноста со големата разлика во возраста.

69-годишниот милионер е во врска со студентка која е речиси половина век помлада од него.

Славниот Италијанец беше уловен на одмор во Кенија со 20-годишната Бенедета Боси.

Флавио Бриаторе Флавио Бриаторе Флавио Бриаторе Флавио Бриаторе Флавио Бриаторе Флавио Бриаторе Флавио Бриаторе Флавио Бриаторе Флавио Бриаторе Флавио Бриаторе Флавио Бриаторе Флавио Бриаторе

Љубовниот живот на Флавио неретко наидува на голем интерес, затоа што неговата љубовна историја вклучува многу славни убавици.

Имено, тој се вери со Наоми Кембел во 1998 година и со прекини беа заедно до 2003 година, кога тој започна врска со Хајди Клум.

Флавио Бриаторе

Флавио и Хајди се разделија додека таа беше бремена од него. Славниот модел веднаш започна врска со Сил, кој подоцна и го посвои девојчето. Клум е категорична дека Флавио воопшто не е вклучен во животот на нивната ќерка Лени, која сега има 15 години.

Флавио Бриаторе

Во 2008 година, Флавио стапи во брак со италијанската убавица Елизабета Грегорачи со која има син. Тие се разделија пред две години.

Флавио Бриаторе Флавио Бриаторе Флавио Бриаторе

Анкета

Анкета
Дали се согласувате со одлуката наставата да започне со физичко присуство?
  • 75%
  • 25%
Се испраќа...

(Вкупно: 2053 гласа)

Цитат

Благодарното срце е магнет за чуда.

Виц

Пријателки разговараат за фигурата...

Првата: По 3 месеци тренирање, конечно имам стомачни мускули.

Втората: И јас имам, само што ми се скриени од љубовта кон пицата, виното и чоколадото.