58-годишниот Антонио Бандерас со 37-годишната девојка и нејзината близначка на гала во Марбеља
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » 58-годишниот Антонио Бандерас со 37-годишната девојка и нејзината близначка на гала во Марбеља

58-годишниот Антонио Бандерас со 37-годишната девојка и нејзината близначка на гала во Марбеља

Антонио Бандерас организираше хуманитарна гала вечер во Марбеља на која присуствуваа бројни славни личности.

58-годишниот актер беше придружуван од својата девојка Никол Кимпел. 37-годишната Никол носеше долг црвен фустан и гордо позираше покрај саканиот.

Антонио Бандерас и Никол Кимпел Антонио бандерас и Никол Кимпел Антонио бандерас и Никол Кимпел Антонио бандерас и Никол Кимпел

На дел од фотографиите, со нив позира и сестрата близначка на Никол.

Антонио бандерас и Никол Кимпел Антонио бандерас и Никол Кимпел Антонио бандерас и Никол Кимпел

Антонио и Никол ја започнаа својата врска во 2014 година, кратко време откако тој се разведе од Мелани Грифит.

Антонио бандерас и Никол Кимпел Антонио бандерас и Никол Кимпел Антонио бандерас и Никол Кимпел Антонио бандерас и Никол Кимпел Антонио бандерас и Никол Кимпел Антонио бандерас и Никол Кимпел Антонио бандерас и Никол Кимпел

На свеченоста присуствуваа и Оливија Палермо и актерот Џон Корбет, кој го глумеше Ејдан во „Сексот и градот“.

гала во Марбеља гала во Марбеља гала во Марбеља

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 40%
  • 14%
  • 25%
  • 21%
Се испраќа...

(Вкупно: 9592 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.