57-годишниот Антонио Бандерас тешко препознатлив со избричени веѓи и глава покрај 37-годишната девојка
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » 57-годишниот Антонио Бандерас тешко препознатлив со избричени веѓи и глава покрај 37-годишната девојка

57-годишниот Антонио Бандерас тешко препознатлив со избричени веѓи и глава покрај 37-годишната девојка

Антонио Бандерас деновиве не личи на себе поради филмската улога на Пабло Пикасо. 57-годишниот актер се појави на премиерата на својот најнов филм „Genius Picasso“ со избричени веѓи и глава.

На свеченоста, холивудскиот заводник беше придружуван од 20 години помладата девојка Никол Кемпел и нејзината сестра близначка.

Антонио Бандерас Антонио Бандерас Антонио Бандерас Антонио Бандерас

Никол и Антонио започнаа да се состануваат во 2014 година, по крајот на неговиот брак со Мелани Грифит.

Неколку часа пред премиерата, Бандерас присуствуваше на прес за новинарите во Мадрид.

Антонио Бандерас Антонио Бандерас Антонио Бандерас Антонио Бандерас Антонио Бандерас Антонио Бандерас Антонио е најпознат по улогите во филмските хитови „Evita“, „Interview with the Vampire“, „Desperado“ и „The Mask of Zorro“. Антонио Бандерас

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 40%
  • 14%
  • 25%
  • 21%
Се испраќа...

(Вкупно: 9683 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.