55-годишната Сара Џесика Паркер во црн костим за капење на плажа со сопругот Метју Бродерик
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » 55-годишната Сара Џесика Паркер во црн костим за капење на плажа со сопругот Метју Бродерик

55-годишната Сара Џесика Паркер во црн костим за капење на плажа со сопругот Метју Бродерик

Сара Џесика Паркер „избега“ подалеку од својот дом во Њујорк за да се одмори заедно со сопругот Метју Бродерик.

55-годишната ѕвезда од серијата „Сексот и градот“ беше фотографирана додека уживаше на плажа во Хемптонс со саканиот и пријатели. Таа носеше црн едноделен костим за капење од Malia Mills.

Сара Џесика Паркер Сара Џесика Паркер Сара Џесика Паркер Сара Џесика Паркер Сара Џесика Паркер Сара Џесика Паркер

Сара и Метју се во брак од 1997 година. Тие се родители на 17-годишниот син Џејмс и 11-годишните близначки Марион и Табита.

Сара Џесика Паркер Сара Џесика Паркер Сара Џесика Паркер Сара Џесика Паркер Сара Џесика Паркер Сара Џесика Паркер Сара Џесика Паркер

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 32%
  • 11%
  • 58%
Се испраќа...

(Вкупно: 1577 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.