55-годишната Моника Белучи сензуална дива во нова фотосесија
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » 55-годишната Моника Белучи сензуална дива во нова фотосесија

55-годишната Моника Белучи сензуална дива во нова фотосесија

Моника Белучи зрачи со сексапил на фотографиите направени за казахстанското издание на „Harper’s Bazaar“.

55-годишната филмска дива изгледа гламурозно и заводливо додека позира пред објективот на францускиот фотограф Патрис Ван Малдер.

Ели Сааб, Ралф и Русо, Ботега Венета и Кристијан Лобутин се дел од брендовите кои позајмија свои креации за едиторијалот со италијанската убавица.

Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 40%
  • 14%
  • 25%
  • 21%
Се испраќа...

(Вкупно: 9685 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.