52-годишната Хали Бери изгледа феноменално во краток цветен фустан од Ели Сааб
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » 52-годишната Хали Бери изгледа феноменално во краток цветен фустан од Ели Сааб

52-годишната Хали Бери изгледа феноменално во краток цветен фустан од Ели Сааб

Хали Бери е една од холивудските дами за кои времето како да застанало. Славната оскаровка чекори во шестата деценија од животот, но тоа ниту малку не се чита во нејзиниот изглед.

52-годишната актерка пленеше на премиерата на „Boomerang“ во Лос Анџелес. За свеченоста, младоликата ѕвезда избра краток фустан со долги ракави од Ели Сааб.

Хали Бери Хали Бери Хали Бери Хали Бери Хали Бери Хали Бери Хали Бери Хали Бери Хали Бери Хали Бери

Бери редовно споделува видеа со вежбите кои ја одржуваат во топ форма:

Анкета

Анкета
Сметате ли дека е добра мерката за задолжително носење на заштитна опрема на лицето (маска, шал)?
  • 62%
  • 38%
Се испраќа...

(Вкупно: 5344 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“