51-годишната Хали Бери со двете мали деца на егзотичен одмор на Бора Бора
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » 51-годишната Хали Бери со двете мали деца на егзотичен одмор на Бора Бора

51-годишната Хали Бери со двете мали деца на егзотичен одмор на Бора Бора

Хали Бери ги почести своите деца со одмор на Бора Бора. 51-годишната актерка ужива на егзотичниот остров со 4-годишниот Масео Роберт и 10-годишната Нала Ариела.

Холивудската ѕвезда сподели фотографии на Instagram од семејниот одмор. Таа речиси никогаш не ги покажува лицата на своите деца на фотографиите кои ги објавува на социјалните мрежи.

Хали Бери на одмор со децата Хали Бери на одмор со децата Хали Бери на одмор со децата Хали Бери на одмор со децата Хали Бери на одмор со децата Хали Бери на одмор со децата Хали Бери на одмор со децата Хали Бери на одмор со децата Хали Бери на одмор со децата Хали Бери на одмор со децата Хали Бери на одмор со децата

A post shared by Halle Berry (@halleberry) on

A post shared by Halle Berry (@halleberry) on

A post shared by Halle Berry (@halleberry) on

A post shared by Halle Berry (@halleberry) on

Нела е дете на Хали од бракот со моделот Габриел Обри, додека Масео е нејзин син со Оливие Мартинез.

Хали Бери на одмор со децата Хали Бери на одмор со децата

Анкета

Анкета
Сметате ли дека е добра мерката за задолжително носење на заштитна опрема на лицето (маска, шал)?
  • 62%
  • 38%
Се испраќа...

(Вкупно: 5802 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“