51-годишната Никол Кидман е фит ѕвезда на плажа со семејството
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » 51-годишната Никол Кидман е фит ѕвезда на плажа со семејството

51-годишната Никол Кидман е фит ѕвезда на плажа со семејството

Слободно може да се каже дека Никол Кидман е една од најатрактивните ѕвезди во Холивуд.

51-годишната актерка мамеше погледи во бикини додека уживаше под сонцето на плажа во Сиднеј. Заедно со неа беа и нејзиниот сопруг Кит Урбан и ќерките Сандеј Роуз и Фејт Маргарет.

Бикините со точкаст принт на Никол се од Долче и Габана, а чинат речиси 700 долари.

Никол Кидман Никол Кидман Никол Кидман Никол Кидман Никол Кидман Никол Кидман Никол Кидман Никол Кидман Никол Кидман Никол Кидман Никол Кидман Никол Кидман Никол Кидман Никол Кидман Никол Кидман Никол Кидман Никол Кидман Никол Кидман

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 20010 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?