50-годишната Џенифер Анистон и 55-годишната Кортни Кокс изгледаат неверојатно во бикини во Мексико
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » 50-годишната Џенифер Анистон и 55-годишната Кортни Кокс изгледаат неверојатно во бикини во Мексико

50-годишната Џенифер Анистон и 55-годишната Кортни Кокс изгледаат неверојатно во бикини во Мексико

Џенифер Анистон и Кортни Кокс ја покажаа неверојатната фигура за време на нивниот престој во Мексико.

50-годишната Анистон беше фотографирана во бикини во луксузниот апартман покрај океанот во Кабо Сан Лукас, каде престојува по повод 55-тиот роденден на нејзината пријателка и колешка од серијата „Пријатели“ Кортни Кокс.

Актерките, кои се прославија по улогите на Рејчел и Моника, уживаа под сонцето, а папараците не пропуштија да го „уловат“ моментот.

Кортни, Џенифер Кортни, Џенифер Кортни, Џенифер Кортни, Џенифер Кортни, Џенифер Кортни, Џенифер Кортни, Џенифер Кортни, Џенифер Кортни, Џенифер Кортни, Џенифер Кортни, Џенифер Кортни, Џенифер

Подоцна, Кортни беше фотографирана на песочната плажа со пријателки.

Кортни, Џенифер Кортни, Џенифер Кортни, Џенифер Кортни, Џенифер Кортни, Џенифер Кортни, Џенифер Кортни, Џенифер

За роденденот, Кокс сподели фотографии со Анистон и Лиса Кудроу, која ја имаше улогата на Фиби во „Пријатели“.

Кортни, Џенифер, Лиса

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 37%
  • 12%
  • 51%
Се испраќа...

(Вкупно: 8178 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.