50-годишната Хали Бери НЕ Е бремена
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » 50-годишната Хали Бери НЕ Е бремена

50-годишната Хали Бери НЕ Е бремена

Хали Бери стана мета на шпекулации по нејзиното појавување на балот „Chrysalis Butterfly“ во Лос Анџелес.

Минимално заобленото стомаче ги поттикна таблоидите со сигурност да тврдат дека таа е во блажена состојба.

Непосредно по објавувањето на лажните вести, претставник на славната оскаровка потврди дека таа НЕ Е бремена.

Хали Бери Хали Бери Хали Бери

Бери пак на социјалната мрежа Instagram, напиша: „Не може ли една девојка да изеде стек и помфрит?“.

Can a girl have some steak and fries??

A post shared by Halle Berry (@halleberry) on

На балот, Хали се појави во сребрена креација од колекцијата пролет 2017 на Gosia Baczyńska и иако изгледаше неверојатно, целото внимание беше насочено кон нејзиниот стомак.

Хали Бери Хали Бери Хали Бери Хали Бери Хали Бери

Хали Бери е мајка на две деца.

Анкета

Анкета
Сметате ли дека е добра мерката за задолжително носење на заштитна опрема на лицето (маска, шал)?
  • 62%
  • 38%
Се испраќа...

(Вкупно: 5803 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“