50-годишната сопруга и трите ќерки на Силвестер Сталоне уживаат во убавините на Хрватска
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » 50-годишната сопруга и трите ќерки на Силвестер Сталоне уживаат во убавините на Хрватска

50-годишната сопруга и трите ќерки на Силвестер Сталоне уживаат во убавините на Хрватска

Семејството на Силвестер Сталоне ужива во убавините на Хрватска. 50-годишната сопруга на славниот актер, Џенифер Флавин, со нивните три ќерки Софија, Систин и Скарлет минатата недела пристигна во Сплит.

Популарните сестри не пропуштија да споделат фотографии од семејниот одмор на социјалните мрежи.

Сталоне Сталоне Сталоне Сталоне Сталоне Сталоне Сталоне Сталоне

Џенифер и нејзините ќерки се придружувани од членови на нивното пошироко семејство.

Сталоне Сталоне Сталоне Сталоне Сталоне Сталоне Сталоне Сталоне Сталоне Сталоне Сталоне Сталоне Сталоне Сталоне Сталоне Сталоне Сталоне Сталоне Сталоне Сталоне

Џенифер изгледа одлично во црни бикини и покрај тоа што веќе чекори во шестата деценија од животот.

Сталоне Сталоне Сталоне Сталоне Сталоне Сталоне Сталоне Сталоне Сталоне Сталоне Сталоне Сталоне Сталоне Сталоне Сталоне Сталоне Сталоне

Славното семејство беше фотографирано и за време на вечерно излегување во Хвар.

Сталоне Сталоне Сталоне Сталоне Сталоне Сталоне Сталоне Сталоне

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор ова лето?
  • 25%
  • 6%
  • 6%
  • 7%
  • 3%
  • 3%
  • 12%
  • 12%
  • 26%
Се испраќа...

(Вкупно: 9492 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?