50-годишната Селин Дион во фустан со висок шлиц на ревија покрај танчарот со кого се неразделни
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » 50-годишната Селин Дион во фустан со висок шлиц на ревија покрај танчарот со кого се неразделни

50-годишната Селин Дион во фустан со висок шлиц на ревија покрај танчарот со кого се неразделни

Селин Дион седеше во првиот ред на ревијата на високата мода на Александар Воте. На модното шоу во Париз, 50-годишната музичка дива се појави во црн фустан со отвор на деколтето и висок шлиц.

Селин Дион

Популарната музичарка се појави заедно со Пепе Муноз. 34-годишниот танчар извесно време работи за Дион, а од пред неколку месеци ја придружува речиси насекаде, па кружат шпекулации дека станува збор за нешто повеќе од пријателство.

Селин Дион Селин Дион Селин Дион Селин Дион Селин Дион Селин Дион Селин Дион Селин Дион Селин Дион Селин Дион

На крајот на ревијата, Селин со аплауз и бакнеж го поздрави дизајнерот.

Селин Дион Селин Дион Селин Дион Селин Дион Селин Дион Селин Дион

Талентираната пејачка беше гостинка и на ревијата на Армани.

Селин Дион Селин Дион Селин Дион Селин Дион Селин Дион

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 68%
  • 14%
  • 18%
Се испраќа...

(Вкупно: 5717 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.