50-годишната Селин Дион во фустан со висок шлиц на ревија покрај танчарот со кого се неразделни
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » 50-годишната Селин Дион во фустан со висок шлиц на ревија покрај танчарот со кого се неразделни

50-годишната Селин Дион во фустан со висок шлиц на ревија покрај танчарот со кого се неразделни

Селин Дион седеше во првиот ред на ревијата на високата мода на Александар Воте. На модното шоу во Париз, 50-годишната музичка дива се појави во црн фустан со отвор на деколтето и висок шлиц.

Селин Дион

Популарната музичарка се појави заедно со Пепе Муноз. 34-годишниот танчар извесно време работи за Дион, а од пред неколку месеци ја придружува речиси насекаде, па кружат шпекулации дека станува збор за нешто повеќе од пријателство.

Селин Дион Селин Дион Селин Дион Селин Дион Селин Дион Селин Дион Селин Дион Селин Дион Селин Дион Селин Дион

На крајот на ревијата, Селин со аплауз и бакнеж го поздрави дизајнерот.

Селин Дион Селин Дион Селин Дион Селин Дион Селин Дион Селин Дион

Талентираната пејачка беше гостинка и на ревијата на Армани.

Селин Дион Селин Дион Селин Дион Селин Дион Селин Дион

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 77%
  • 23%
Се испраќа...

(Вкупно: 18221 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?