50 години? Џулија Робертс плени на црвениот тепих на Филмскиот фестивал во Торонто
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » 50 години? Џулија Робертс плени на црвениот тепих на Филмскиот фестивал во Торонто

50 години? Џулија Робертс плени на црвениот тепих на Филмскиот фестивал во Торонто

Џулија Робертс плени со својот шарм и блескава насмевка каде и да се појави. 50-годишната актерка мамеше воздишки на црвениот тепих на Филмскиот фестивал во Торонто.

На премиерата на нејзиниот нов филм „Ben Is Back“, харизматичната филмска ѕвезда ја истакна својата витка фигура во црн фустан со исечоци на половината од Dsquared2 и прими бројни комплименти за одржаниот изглед.

Џулија Робертс Џулија Робертс Џулија Робертс Џулија Робертс Џулија Робертс Џулија Робертс Џулија Робертс Џулија Робертс Џулија Робертс Џулија Робертс

Во рамките на истиот фестивал, Робертс присуствуваше и на прикажувањето на филмот „Homecoming“. Црно-белата комбинација е дело на модната куќа Живанши.

Џулија Робертс Џулија Робертс Џулија Робертс Џулија Робертс Џулија Робертс Џулија Робертс Џулија Робертс Џулија Робертс

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 20010 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?