47-годишната Талија во костим за капење го прослави Велигден на плажа со сопругот и двете деца
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » 47-годишната Талија во костим за капење го прослави Велигден на плажа со сопругот и двете деца

47-годишната Талија во костим за капење го прослави Велигден на плажа со сопругот и двете деца

Мексиканската актерка и пејачка Талија го прослави Велигден на плажа со најблиските.

47-годишната ѕвезда, која е позната по улогата на Росалинда во истоимената серија, сподели фотографии од одморот со сопругот Томи Мотола и нивните две деца.

Талија со семејството Талија со семејството Талија со семејството Талија со семејството Талија со семејството

Заедно со славното семејство беше и дизјанерот Томи Хилфигер со сопругата.

Талија со семејството Талија со семејството Талија со семејството Талија со семејството Талија со семејството Талија со семејството Талија со семејството Талија со семејството Талија со семејството Талија со семејството

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 77%
  • 23%
Се испраќа...

(Вкупно: 18222 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?