47-годишната Талија во костим за капење го прослави Велигден на плажа со сопругот и двете деца
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » 47-годишната Талија во костим за капење го прослави Велигден на плажа со сопругот и двете деца

47-годишната Талија во костим за капење го прослави Велигден на плажа со сопругот и двете деца

Мексиканската актерка и пејачка Талија го прослави Велигден на плажа со најблиските.

47-годишната ѕвезда, која е позната по улогата на Росалинда во истоимената серија, сподели фотографии од одморот со сопругот Томи Мотола и нивните две деца.

Талија со семејството Талија со семејството Талија со семејството Талија со семејството Талија со семејството

Заедно со славното семејство беше и дизјанерот Томи Хилфигер со сопругата.

Талија со семејството Талија со семејството Талија со семејството Талија со семејството Талија со семејството Талија со семејството Талија со семејството Талија со семејството Талија со семејството Талија со семејството

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 69%
  • 13%
  • 18%
Се испраќа...

(Вкупно: 7232 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.