47-годишната „Росалинда“ мами воздишки во зелена креација на забава со сопругот
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » 47-годишната „Росалинда“ мами воздишки во зелена креација на забава со сопругот

47-годишната „Росалинда“ мами воздишки во зелена креација на забава со сопругот

Талија Соди мами воздишки кога и да се појави на црвениот тепих. 47-годишната мексиканска актерка, позната по улогата на „Росалинда“, изгледаше фантастично на забава по повод Греми во Беверли Хилс, Калифорнија.

На свеечноста, убавата телевизиска ѕвезда носеше зелена креација со пердуви од колекција од сопствената модна линија, за која соработува со Macy’s.

Талија Талија Талија Талија

Талија беше придружувана од сопругот Томи Мотола.

Талија Талија Талија Талија Талија Талија Талија Талија Талија Талија Талија Талија

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 8695 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.