45-годишната Хајди Клум со 29-годишното момче Том Каулиц на Еми 2018
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » 45-годишната Хајди Клум со 29-годишното момче Том Каулиц на Еми 2018

45-годишната Хајди Клум со 29-годишното момче Том Каулиц на Еми 2018

Хајди Клум со широка насмевка позираше покрај своето момче Том Каулиц на овогодишното доделување на наградите Еми.

45-годишниот модел носеше припиена розова креација од Зак Позен и обувки од Брајан Етвуд.

Хајди Клум и Том Каулиц Хајди Клум и Том Каулиц Хајди Клум и Том Каулиц Хајди Клум и Том Каулиц Хајди Клум и Том Каулиц Хајди Клум и Том Каулиц Хајди Клум и Том Каулиц Хајди Клум и Том Каулиц Хајди Клум и Том Каулиц Хајди Клум и Том Каулиц Хајди Клум и Том Каулиц Хајди Клум и Том Каулиц Хајди Клум и Том Каулиц Хајди Клум и Том Каулиц Хајди Клум и Том Каулиц Хајди Клум и Том Каулиц Хајди Клум и Том Каулиц Хајди Клум и Том Каулиц

Пред манифестацијата, таа сподели видео од третманот за разубавување и фотографија од патувањето до театарот „Микрософт“ на која шеговито напиша: „Еве како да не си го истуткаш фустанот по патот кон Еми“.

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 33%
  • 8%
  • 59%
Се испраќа...

(Вкупно: 699 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.