45-годишната Хајди Клум со 29-годишното момче Том и четирите деца на одмор во Мексико
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » 45-годишната Хајди Клум со 29-годишното момче Том и четирите деца на одмор во Мексико

45-годишната Хајди Клум со 29-годишното момче Том и четирите деца на одмор во Мексико

Хајди Клум со своето семејство и новото момче го прослави Денот на благодарноста во Мексико. 45-годишниот супермодел уживаше со 29-годишниот Том Каулиц, четирите деца и својата мајка Ерна на одмор во Кабо.

Славното семејство беше фотографирано од папараците, а Клум и Том споделија и фотографии на своите профили на Instagram.

Хајди и Том на одмор со семејството Хајди и Том на одмор со семејството Хајди и Том на одмор со семејството Хајди и Том на одмор со семејството Хајди и Том на одмор со семејството

На семејството му се придружи и Бил Каулиц, братот на Том. Двајцата браќа се дел од четиричлениот германскиот бенд Tokio Hotel.

Хајди и Том на одмор со семејството Хајди и Том на одмор со семејството Хајди и Том на одмор со семејството Хајди и Том на одмор со семејството Хајди и Том на одмор со семејството Хајди и Том на одмор со семејството Хајди и Том на одмор со семејството Хајди и Том на одмор со семејството Хајди и Том на одмор со семејството Хајди и Том на одмор со семејството Хајди и Том на одмор со семејството Хајди и Том на одмор со семејството Хајди и Том на одмор со семејството Хајди и Том на одмор со семејството Хајди и Том на одмор со семејството Хајди и Том на одмор со семејството Хајди и Том на одмор со семејството Хајди и Том на одмор со семејството

За време на одморот, тие го прославија и роденденот на 12-годишниот син на Хајди, Јохан.

Хајди и Том на одмор со семејството Хајди и Том на одмор со семејството Хајди и Том на одмор со семејството

14-годишната Лени е ќерка на Клум со Флавио Бријаторе, додека 12-годишниот Јохан, 9-годишната Лу и 13-годишниот Хенри се нејзини деца со музичарот Сил, со кого беше во брак речиси седум години.

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 33%
  • 8%
  • 59%
Се испраќа...

(Вкупно: 699 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.